Hizmetlerimiz / Servis ve Bakım Hizmetleri
 
3boyutfoto
3boyutfoto
3boyutfoto

Bakım Anlaşması

Yıllık veya kısa süreli anlaşma yapılarak, periyodik kontrol, sınırsız servis, servis önceliği, özel alış fiyatları gibi ayrıcalıklara sahip olabilirsiniz. Yıllık Bakım Anlaşması işyerinizdeki bilgisayar ve çevre birimleri adetine göre fiyatlandırılmaktadır.

İnternet Kurulumu

Yılların birikimi ile adsl, kablonet ve diğer internet sağlayıcıları kullanılarak mevcut sisteminizle internete çıkışı sağlanır.

Virüs Temizleme

Gerekli programlar kullanılarak ve sistem yönetim uygulamaları incelenerek bilgisayardaki virüsler tespit edilir, sonrasında mümkün olduğunca dosyalara zarar vermeden virüs temizliği gerçekleşir ve sistem çalışır halde teslim edilir. Netcoset olarak NOD32 antivirüs programının kullanılmasını önermekteyiz.

Ağ Kurulumu

Ofisinizde veya evinizdeki birden fazla bilgisayarın kablolu veya kablosuz yöntemler ile sürücü, dosya, yazıcı ve benzeri aygıt ve donanımlarını ortak kullanıma açma işlemi içerir.

Parça Değişimi

Bilgisayarın üzerindeki arızalı paçanın tespit edilmesi ve çalışan parça ile değiştirilmesi veya yeni bir parçanın montaj ve sistem üzerinde çalışır hale getirilmesi işlemini içerir.

Formatlama İşlemi

Sistem üzerindeki önemli dosyaların yedek alındıktan sonra diskin tamamını temizleyip fabrika çıkış haline getirilmesi ve sonrasında gerekli işletim sistemi ve diğer programların kurularak yedek dosyaların geri alınması işlemini içerir.

İşletim Sistemi Kurulumu

Ev veya işyerinizdeki bilgisayarlarınıza lisanslı programlar kullanılarak bilgisayarın işletim sitemi kurulur ve sistem üzerindeki ekran kartı, ses kartı, ethernet kartı gibi aygıtların çalışırlılığı sağlanır.

Genel Bakım

Bakım anlaşması kapsamında veya servis karşılığı, bilgisayarın kullanımı sırasında oluşan geçici dosyalar temizlenir, virüs kontrolü yapılır, disk birleştirmesi gerçekleşir ve gerekli ise fiziksel temizlik yapılır.

 
 
 
NETCOSET